افتتاح ششمین نمایشگاه صنایع و تولیدات داخلی در ولایت هرات


ششمین نمایشگاه صنایع و تولیدات داخلی با شعار صلح و خودکفایی با حضور نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت، حمیدالله خادم رئیس اتاق صنایع و معادن ولایت هرات، مقام های دولتی ولایت هرات، نمایندگان سکتور خصوصی و صنعت کاران و سرمایه گذاران در پارک شهر هرات افتتاح گردید.
این نمایشگاه در چارچوب برنامه صد روز صد مژده به مناسبت هفته صنعت از سوی وزارت صنعت و تجارت و با همکاری اتاق صنایع و معادن ولایت هرات به 210 غرفه به منظور حمایت از سکتور خصوصی به خصوص صنعت کاران، معرفی تولیدات داخلی و بازاریابی به تولیدات صنایع داخلی در ولایت هرات برگزار شده است.
نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت در مراسم افتتاح این نمایشگاه با یادآوری از قهرمانی ها و فداکاری های نیروهای شجاع امنیتی و دعا به شادی روح شهدای نیروهای امنیتی و آرزوی صحتمندی و سلامتی به زخمی ها این نیرو به حمایت از صنایع و تولیدات داخلی تاکید کرد.
آقای غوریانی همچنین گفت که هم اکنون نیروهای شجاع امنیتی ما در خط نخست با دشمنان مردم و کشور عزیزما مبارزه می کنند و در خط دوم سکتور خصوصی به خصوص صنعت کاران برای خودکفایی کشور تلاش می نمایند.
وزیر صنعت و تجارت همچنین افزود که این وزارت برای رشد و توسعه صنایع و تولیدات داخلی برنامه های جامع را روی دست گرفته که شماری از این برنامه که شامل ساخت پروژه های زیربنایی پارک صنعتی کشور می باشد عملأ آغاز شده است.
در همین حال مقام های دولتی ولایت هرات و نمایندگان سکتور خصوصی با تاکید به قدردانی از شجاعت نیروهای امنیتی، حمایت از این نیروها، خانواده های آنان و دلجوی از زخمی های نیروهای امنیتی در شفاخانه ها بیان داشتند که هم اکنون زمینه های مناسبی برای حمایت از تولیدات و صنایع داخلی فراهم شده است.
این نمایشگاه با استقبال شهروندان ولایت هرات رو به رو و از برگزاری آن اظهار خرسندی کرده و بیان داشتند که از تولیدات و صنایع داخلی حمایت می نمایند.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *