دیدار وزیر صنعت وتجارت با هیأت رهبری اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات


دوشنبه ۲۰ دلو ۱۳۹۹نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت در سفری به ولایت هرات با هیأت رهبری اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات دیدار و روی فرصت ها و چالش های تاجران و سرمایه گذاران این ولایت بحث و گفتگو کردند.
رهبری اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری هرات ضمن خوش آمدگویی به وزیر صنعت و تجارت و هیأت همراه شان به ولایت هرات مشکلات و چالش های متعدد تاجران و سرمایه گذاران این ولایت با رهبری وزارت صنعت و تجارت شریک ساخته و خواهان همکاری این وزارت در حل این مشکلات گردیدند.
هیأت رهبری این اتاق همچنین گفتند که در ولایت هرات فرصت های خوب سرمایه گذاری و تجارتی موجود می باشد و نیاز است تا سهولت‌های لازم برای ثبت برندهای تجاری در این ولایت ایجاد تا تاجران بتوانند برندهای تجاری خویش را ثبت کنند.
آقای غوریانی ضمن استماع مشکلات، چالش ها و فرصت های تاجران وسرمایه گذاران ولایت هرات گفت که از ابتدای شروع کار در وزارت صنعت و تجارت، تلاش کرده است تا مشکلات موجود را حل سازد و هر مشکلِ که سبب کُندی روند تجارت گردد آن‌را پی‌گیری کرده و حل خواهند ساخت.
وزیر صنعت وتجارت افزود که این وزارت گروه کاری بهبود تجارت در افغانستان را ایجاد کرده و این گروه با سفر به ولایات در مورد فرصت ها و چالش های فرا راه سکتور خصوصی با آنان گفتگو کرده و تلاش می ورزند که چالش ها را به فرصت های مناسب صنعتی- تجارتی مبدل سازند.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *