افتتاح تعمیر جدید اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان در غرب کشور


پنچشنبه ۲۷ قوس ۱۳۹۹محترم نثاراحمد غوریانی، وزیر صنعت وتجارت در سفرش به ولایت هرات تعمیر جدید اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان در غرب کشور را افتتاح کرد.
در این مراسم که شماری از نمایندگان مردم در پارلمان، اعضای بلند پایه ی هئیت رهبری اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان، اتاق صنایع و معادن افغانستان حضور داشتند, وزیر صنعت و تجارت از حمایت کامل دولت جمهوری اسلامی افغانستان از زنان تجارت پیشه و صنعت کار در تمام افغانستان خبر داد .
وزیر صنعت و تجارت همچنین افزود که در آینده ی نزدیک ساحه ی نمایشگاه دایمی درولایت هرات از سوی این وزارت ساخته میشود و در آن محصولات تولیدی زنان صنعت کار به نمایش گذاشته خواهد شد .
در همین حال رومنیا عثمانی، رییس اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان در حوزه ی غرب کشور، با قدردانی از حمایت جلالتماب محترم محمداشرف غنی، رییس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان و رهبری وزارت صنعت وتجارت گفت که توجه و حمایت از محصولات تولیدی زنان، زمینه ی رشد و توسعه ی اقتصادی کشور را بیشتر مساعد میسازد.
خانم عثمانی همچنین از رهبری وزارت صنعت و تجارت خواست، زمینه های حمایتی مالی و تخنیکی بیشتری را برای زنان متشبث فراهم بسازند .
در همین حال محترم نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت به هدف بررسی مشکلات صنعت کاران و تجار حوزه ی غرب کشور به ولایت هرات سفر کرده و در این سفر قرار است نمایشگاه تجارتی را افتتاح و از شهرک صنعتی این ولایت نیز بازدید نمایند.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.