ایجاد صندوق حمایت مالی و قرضه برای زنان متشبث


محترم نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت در دیداری با شماری از زنان تجارت پیشه و متشبث از ایجاد صندوق حمایت مالی و قرضه دهی کوچک و متوسط بدون پرداخت مفاد, برای زنان متشبث در آینده ی نزدیک خبر داد.
آقای غوریانی هدف از ایجاد این صندوق را, ارایه ی خدمات و حمایت مالی از زنان صنعت کار عنوان کرد.
وزیر صنعت و تجارت تاکید میکند که این وزارت با همکاری سایر نهادهای دولتی بازارچه های دایمی را در نقاط مختلف شهر کابل و ولایات به هدف حمایت از محصولات تولیدی زنان صنعت کار و متشبث ایجاد خواهد کرد.
در این دیدار زنان تجارت پیشه مشکلات شان را در عرصه های مختلف با رهبری وزارت صنعت وتجارت شریک ساخته و خواهان همکاری رهبری این وزارت در راستای حل آن گردیدند.
وزیر صنعت و تجارت در این نشست گفت برای حل مشکلات صنعت کاران کوچک، متوسط و بزرگ در برنامە ی صد روز نخست کاری و برنامه ی یک ساله ی این وزارت پلان در نظر گرفته شده است.
آقای غوریانی همچنان تاکید کرد که با حمایت مقام عالی ریاست جمهوری زمینۀ خرید محصولات تولیدی داخلی بخصوص صنایع دستی زنان را در تمامی وزارت خانه ها و ادارات دولتی مساعد کرده است.
براساس این طرح وزارت صنعت و تجارت با حمایت مقام عالی ریاست جمهوری، تمامی وزارت خانه ها و ادارات دولتی بعد از این نیازمندی هایشان را از صنایع داخلی باید خریداری نمایند.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *