برگزاری جلسه‌ی هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت و معرفی رئیس تطبیق تعهدات سازمان تجارت جهانی


جلسه‌ی هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت تحت ریاست نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با اشتراک معین و روئسای این وزارت در تالار کنفرانس‌های عبدالمجید زابلی این وزارت برگزار و روی موضوعات مختلف کاری بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

در این جلسه سلطان‌احمد سروری به اساس پیشنهاد نمبر ۳۷ وزارت صنعت و تجارت و حکم نمبر ۱۰۲۹ مقام عالی ریاست جمهوری به حیث سرپرست ریاست تطبیق تعهدات سازمان تجارت جهانی معرفی گردید.
هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت از اجراآت و تلاش های خستگی ناپذیر موصوف در طی هشت ماه اخیر به عنوان مشاور تجارت بین‌الملل و ترانزیت قدردانی نموده و در وظیفه جدید برایشان از ایزد منان آرزوی موفقیت نمود.
همچنان در این جلسه دیپلماسی تجارتی در حال توسعه و پایدار (۸۲ موافقت‌نامه‌ی تحت کار با ۳۲ کشور)، تعدیل در طرزالعمل ریاست موافقت‌نامه‌ها، طرزالعمل ریاست هماهنگی اموراتشه‌ها، طرح آغاز ثبت نام الکترونیکی علایم تجارتی در شش زون کشور، گزارش سروی پارک‌های صنعتی و طرزالعمل دسترسی به اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار گرفته و از سوی هیئت رهبری مورد تأیید قرار گرفت.

آقای غوریانی گفت که براساس کار و تلاش خستگی‌ناپذیر کارمندان، روئسا و رهبری وزارت صنعت و تجارت؛ تصویری خوبی از این وزارت در میان نهادهای دولتی، خصوصی و خارجی ایجاد شده و دوام آن نیازمند مشترک همه‌ی ما می‌باشد.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *