تأکید وزیر صنعت و تجارت به اشتراک پررنگ زنان تجارت‌پیشه در نمایشگاه‌ی بین‌المللی ۲۰۲۰ دبی


نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با هیئت رهبری اتاق تجارت و زنان افغانستان به اشتراک زنان تجارت‌پیشه در نمایشگاه‌ی بین‌المللی ۲۰۲۰ دبی تأکید کرد.
در این دیدار افسانه رحیمی رئیس اجرای اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان و اعضای هیئت رهبری و زنان صنعت‌کار و تجارت‌پیشه حضور داشتند و از همکاری‌های وزارت صنعت و تجارت در راستای فراهم‌آوری سهولت‌های لازم برای اشتراک زنان متشبث کشور در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی قدردانی کردند.
نثاراحمد غوریانی گفت که این وزارت هم‎واره تلاش می‌کند، زمینه‌ی حضور و اشتراک زنان تجارت‌پیشه کشور را در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی فراهم نماید و در نمایشگاه‌ی بین‌المللی ۲۰۲۰ دبی اشتراک زنان متشبث مهم و ارزنده می‌باشد.
از سوی هم افسانه رحیمی با قدردانی از کارکردها و فعالیت‌های وزارت صنعت و تجارت در راستای فراهم‌آوری زمینه‌های لازم برای حضور زنان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی ۲۰۲۰ دبی گفت که این اتاق و زنان تجارت‌پیشه می‌خواهند که سهم بیشتر و حضور گسترده‌تر در این نمایشگاه داشته باشند.
آقای غوریانی با تأکید مجدد به اشتراک و حضور گسترده‌ی زنان در این نمایشگاه گفت که این وزارت تلاش می‌کند؛ زمینه‌ی حضور بیشتر زنان تجارت‌پیشه را در این نمایشگاه فراهم نماید.
نمایشگاه‌ی بین‌المللی ۲۰۲۰ دبی که قرار بود، در سال ۲۰۲۰ میلادی برگزار شود، بنابر فراگیری بحران بین‌المللی ویروس کرونا دایر نگردید و در سال‌جاری میلادی به مدت شش ماه برگزار می‌شود.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *