تأکید وزیر صنعت و تجارت به برگزاری انتخابات اتاق تولیدات زراعت و مال‌داری افغانستان


نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با هیأت رهبری موقت اتاق تولیدات زراعت و مال‌داری افغانستان دیدار و به برگزاری انتخابات هیئت رهبری انتخابی این اتاق تأکید کرد.
در این دیدار روئسای هیئت عامل و هیئت مدیره‌ی این اتاق، گزارش فعالیت‌ها و کارکردهای‌شان را ارائه نموده و اظهار داشتند که تاکنون نمایندگی‌های اتاق را در ۱۵ ولایت افتتاح و در حال توسعه‌ی نمایندگی‌های اتاق در سایر ولایات می‌باشند.
همچنان همه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی این اتاق از آمادگی‌های‌شان به برگزاری انتخابات و گزینش هیئت مدیره‌ی منتخب، مطابق به طرزالعمل اطمینان دادند.
در این دیدار وزیر صنعت و تجارت، ضمن قدردانی و ستایش از فعالیت‌های این اتاق، تأکید کرد که در نظام‌های دمکراتیک، انتخابات یک اصل پذیرفته شده است و باید رهبری نهادهای انتخابی با گذار از پروسه‌ی شفاف، مستقیم و سرتاسری انتخابات، برگزیده شوند.
در اخیر وزیر صنعت و تجارت از آمادگی‌های این وزارت در راستای عقد قرارداد انتقال روزانه ۴۰ تُن محصولات زراعتی افغانستان در آینده‌ی نزدیک به کشور امیرنشین قطر خبر داد و از فعالین سکتورزراعت خواست که با بلندبردن استندردها و معیارها در صادرات محصولات زراعتی از این فُرصت طلایی استفاده‌ی اعظمی نمایند.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *