تجلیل از روز سرباز و حمایت از نیروهای امنیتی در وزارت صنعت و تجارت


شنبه ۹ حوت ۱۳۹۹از روز سرباز و حمایت از نیروهای امنیتی در وزارت صنعت و تجارت با اشتراک نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و محافظین امنیتی این وزارت با اهدای تحسین‌نامه به نیروهای امنیتی تأمین‌کننده‌ی امنیت این وزارت گرامی داشت به عمل آمد.
نثاراحمد غوریانی با قدردانی از فداکارها، زحمات و قهرمانی‌های نیروهای امنیتی کشور و به خصوص نیروهای امنیتی تأمین‌کننده‌ی امنیت وزارت گفت که نیروهای امنیتی افتخار مردم افغانستان می‌باشند.
آقای غوریانی افزود که مردم افغانستان احترام خاص به نیروهای امنیتی کشور دارند و قدردان فداکاری‌ها و قهرمانی‌های شما در دفاع از مردم و نظام جمهوری اسلامی افغانستان استند.
از سوی دیگر یکی از سربازان در این برنامه گفت که آنان در امر تأمین امنیت افغانستان و به خصوص کارمندان و مراجعین وزارت صنعت و تجارت همواره تلاش کرده و از هیچ‌گونه سعی و تلاش دریغ نخواهند وزرید.
در پایان این برنامه نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با اهدای تحسین‌نامه از کارکردهای آنان در این وزارت قدردانی به عمل آورد.
همچنین وزیر صنعت و تجارت از چندین شفاخانه‌ای که زخمیان نیروهای امنیتی در آن بستر اند؛ بازدید و با اهدای پول نقد از کارکردها و قهرمانی‌های آنان در امر دفاع از تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی و مردم افغانستان تقدیر و تشکر کرد.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *