دیدار وزیر صنعت و تجارت با راننده‌های معترض مسیر هرات – تورغندی


نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با راننده‌های معترض مسیر هرات – تورغندی به خاطر جبران خساره از آتش‌سوزی گمرک اسلام‌قلعه که مسیر ترانزیتی – تجارتی، هرات – تورغندی را مسدود کرده اند، دیدار و در مورد مطالبات‌شان با آنان بحث و تبادل‌نظر کرد.

در این دیدار که هیأت رهبری اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری ولایت هرات نیز حضور داشت، روی چگونگی پرداخت خساره به راننده‌ها از سوی دولت و بازگشایی مسیر ترانزتی – تجارتی، هرات- تورغندی با معترضان گفت‌وگو صورت گرفت.
نثاراحمد غوریانی با تأکید به پرداخت خساره از سوی دولت به راننده‌های خساره‌مند از آتش‌سوزی گمرک اسلام‌قلعه، خواهان بازگشایی مسیر هرات – تورغندی به هدف تردد موترهای بابری از سوی راننده‌های معترض گردید.
آقای غوریانی افزود که رهبری دولت جمهوری اسلامی مطابق به برنامه به تمامی راننده‌های که در این آتش‌سوزی خساره‌مند شده اند؛ جبران خساره پرداخت و راننده‌ها از این بابت نگرانی نداشته باشند.
در همین حال هیأت رهبری اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری ولایت هرات با تأکید به پرداخت خساره به راننده‌های معترض از سوی دولت از آنان خواست که مسیر ترانزیتی و تجارتی هرات – تورغندی را بازگشایی نمایند.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *