رئیس جمهور غنی، میدان هوایی بین المللی هرات را به نام خواجه عبدالله انصاری نامگذاری کرد


جلالتماب محترم محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان صبح امروز در رأس یک هیات عالی رتبه دولتی به منظور بررسی وضعیت عمومی ولایت هرات و دیدار با مسئولین و اقشار مختلف مردم، وارد شهر هرات شد.
رئیس جمهور هنگام عزیمت به میدان هوایی بین المللی هرات از سوی والی و بزرگان و متنفذین آن ولایت مورد استقبال قرار گرفت و کودکان با اهدای دسته های گل به وی خوش آمدید گفتند.
در این سفر امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری، حمدالله محب مشاور شورای امنیت ملی، نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و شماری از نمایندگان مردم در پارلمان حضور داشتند.
سپس رئیس جمهور کشور در حالیکه از سوی امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری و شماری دیگری از اراکین دولتی همراهی می گردید با پرده برداری از لوح، میدان هوایی بین المللی هرات را به نام میدان هوایی بین المللی خواجه عبدالله انصاری مسمی نمود.
رئیس جمهور غنی پس از نامگذاری میدان هوایی متذکره، طی صحبتی گفت: جای مسرت و افتخار است که امروز میدان هوایی بین المللی هرات به نام میدان هوایی بین المللی خواجه عبدالله انصاری، رسماً نامگذاری شد و این گام نیک را به تمام افغان ها و جهان اسلام تبریک می گویم.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *