معرفی ۶ تن از روسای جدید وزارت صنعت وتجارت


پنجشنبه ۱۶ دلو ۱۳۹۹ در جلسۀ هیأت رهبری وزارت صنعت و تجارت که تحت ریاست نثاراحمد غوریانی برگزار شد، 6 تن از روسای جدید این وزارت بعد از سپری نمودن امتحان رقابت از طریق کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی و منظوری مقام عالی ریاست جمهوری، به همکارانشان در وزارت صنعت و تجارت معرفی شدند.
نصیر احمد محمدی به حیث رییس عمومی مالی و اداری، فیاض الدین غیاثی رییس عمومی پالیسی و خدمات تجارتی، محمد ابراهیم شمس به حیث رییس عمومی ثبت مرکزی و مالکیت های فکری، عبدالوهاب وسیم به حیث رییس انکشاف و تطبیق پالیسی تجارت و احسان الله پذیر به عنوان رییس تدویر نمایشگاه های وزارت صنعت و تجارت توسط نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و عبدالکریم ملکیار سرپرست معینیت امور صنعت و تجارت رسما معرفی شدند.
نثاراحمد غوریانی در معرفی این روسا گفت که دولت جمهوری اسلامی افغانستان و وزارت صنعت و تجارت به اصل شفافیت و رقابت آزاد در نهادهای دولتی و سپردن کار به اهل کار باورمندی دارند و این روسا بدون شناخت قبلی با مقام های عالی رتبه در ریاست های عمومی و بست ۲ به کارشان آغاز میکنند.
آقای غوریانی با تاکید بر اصل شفافیت و قانونمندی در وزارت صنعت و تجارت به روسای جدید افزود که هدف نهایی ما خدمت به سکتور خصوصی و فراهم آوری تسهیلات لازم به صنعت کاران و تجار به منظور توسعه اقتصادی کشور می باشد.
وزیر صنعت و تجارت همچنین با قدردانی از کارکردهای کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی در زمینه فراهم آوری تسهیلات لازم در پروسه استخدام شفاف و رقابت آزاد بست های 1 و 2 این وزارت گفت که این وزارت در ماه های اخیر 8 تن از روسای عمومی و بست 2 و سفیر و نماینده دایمی افغانستان در سازمان تجارت جهانی را در چارچوب این وزارت از طریق این کمیسیون استخدام کردند .

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *