وزیر صنعت و تجارت، مرکز توزیع‌جواز تحت چترواحد را در شهر جلال آباد افتتاح کرد


چهارشنبه ۱۳ حوت ۱۳۹۹ نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت که به ولایت ننگرهار سفر کرده است؛ مرکز توزیع‌جواز تحت چتر‌واحد را در ریاست صنعت و تجارت این ولایت با حضور نمایندگان مردم ننگرهار در پارلمان، صنعت‌کاران، تاجران و مقامات دولتی این ولایت افتتاح کرد.
نثاراحمد غوریانی در مراسم افتتاح این مرکز گفت که افتتاح مرکز توزیع‌جواز تحت چترواحد در شهر جلال آباد مرکز زون اقتصادی – صنعتی شرق‌کشور یک گام مهم و ارزنده در راستای فراهم‌آوری تسهیلات لازم برای سکتورخصوصی می‌باشد.
آقای غوریانی تاکید کرد که وزارت صنعت و تجارت با افتتاح مراکز توزیع‌جواز تحت چترواحد در ولایات مختلف، زمینه‌ی اخذ‌جواز فعالیت‌های سکتوری را برای سرمایه‌گذاران در زمان اندک و با سهولت‌های لازم فراهم کرده است.
در همین حال، صنعت‌کاران و تاجران ولایت ننگرهار با استقبال از افتتاح مرکز توزیع‌جواز تحت چترواحد در این ولایت می‌گویند که آغاز به کار این مرکز؛ روند اخذجواز فعالیت سکتوری را آسان کرده و زمینه‌های لازم را برای سرمایه‌گذاری در سکتورهای مختلف فراهم می‌کند.
هدف از ایجاد مراکز توزیع‌جواز تحت چترواحد در مرکز و ولایات مختلف کشور، بهبود امور توزیع‌جواز، ساده‌سازی پروسه‌ها، مدیریت و انسجام بهتر ارائه خدمات‌شفاف، سریع و موثر برای سرمایه‌گذاران و سکتورخصوصی می‌باشد.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *