پیام تبریکی جلالتماب روس ویلسون سفیر کبیر ایالات متحده ی آمریکا


پیام تبریکی جلالتماب روس ویلسون سفیر کبیر ایالات متحده ی آمریکا در کابل به مناسبت کسب رای اعتماد محترم نثاراحمد غوریانی از سوی مجلس نمایندگان .
جلالتماب روس ویلسون سفیر کبیر ایالات متحده ی آمریکا در کابل با ارسال پیام تبریکی به مناسبت کسب رای اعتماد محترم نثار احمد غوریانی از سوی مجلس نمایندگان و انتخاب شان به حیث وزیر صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان را مبارک باد گفته و برای شان در پیشبرد امور کار.ی این وزارت ، آرزوی موفقیت کرده است.
در متن سفیر ویلسون آمده است که آقای غوریانی یکی از صنعت کاران و تجار خوش نام و نماینده ی مردم هرات در دوره ی شانزدهم مجلس نمایندگان افغانستان میباشد، اینک انتخاب آقای غوریانی به حیث وزیر وزارت صنعت وتجارت جمهوری اسلامی افغانستان ، یک گام نیک در راستای رشد صنعت وتجارت این کشور و تحکیم روابط تجارتی با کشورهای منطقه و جهان میباشد.
محترم نثار احمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت از ارسال پیام تبریکی جلالتماب روس ویلسون سفیر کبیر ایالات متحده ی امریکا در کابل اظهار سپاس کرده و به مردم با عزت افغانستان، مجلس نمایندگان و رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان وعده میسپارد که با تمام توان و قوت به هدف رشد صنعت و تجارت تلاش خواهند کرد.

دسته بندی نشده

تبریکیسفارت امریکاسفیر امریکانثاراحمد فیضی غوریانیوزارت محترم صنعت و تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *