کسب مقام نخست و نشان سه ستاره‌ی طلایی زعفران در جهان


شنبه ۲۷ جدی ۱۳۹۹زعفران افغانستان یکبار دیگر جایزه‌ی نخست (سه ستاره‌ی طلایی) انستیتوت بین‌المللی ذایقه اتحادیه اروپا را در سال 2021 میلادی کسب کرد.
انستیتوت بین‌المللی ذایقه اتحادیه‌ی اروپا که در شهر بروکسل کشور بلژک موقعیت دارد، یک نهاد معتبر بین‌المللی در عرصه‌ای تعیین ذایقه و کیفیت محصولات غذایی در جهان بوده و جایزه‌ی سه ستاره‌ی طلایی این نهاد از اعتبار جهانی برخوردار می‌باشد.
جایزه‌ی سه ستاره‌ی طلایی این نهاد در سال 2021 میلادی نیز بنابر کیفیت عالی زعفران افغانستان به شرکت زراعتی کیهان زعفران افغانستان تعلق گرفته است.
این نهاد بین‌المللی در سال ۲۰۰۳ میلادی در شهر بروکسل کشور بلژیک تأسیس شد و از آن زمان تا به حال، همه ساله صدها نوع موادغذایی را مورد آزمایش قرار داده است و هیأت داوری این انستیتوت مستقل بوده که متشکل از انجمن‌های متخصصین اتحادیه اروپا می‌باشد.
هیأت رهبری شرکت زراعتی کیهان زعفران این موفقیت بزرگ را به رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان، عموم زعفران‌کاران افغانستان و اتحادیه ملی زعفران افغانستان تبریک گفته و امیدواراست که این دست‌آورد سبب رشد و افزایش صادرات زعفران کشور شود.
شرکت زراعتی کیهان زعفران با کسب جایزه‌ی سه ستاره‌ی طلایی انستیتوت بین‌المللی ذایقه پس از این قادر خواهد بود که نشان این نهاد را بر روی محصولات زعفرانی خویش استفاده کرده و در سطح جهان از آن استفاده نماید.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *